Team

Een snelle blik op onze medewerkers.

Gerdine Westland

gerdine.westland@rondpunt.be

Algemeen Coördinator

Woordvoerder: 0488/ 83 68 15


Nathalie Vandendaele

nathalie.vandendaele@rondpunt.be

Stafmedewerker Verzekeringen & Juridische zaken

Joke Schepers

joke.schepers@rondpunt.be

Stafmedewerker Medische zorg en Kinderen &
Projectcoördinator FIVE2NINE

Mieke Demoor

mieke.demoor@rondpunt.be

Administratief medewerker

Stacey Zevenbergen

stacey.zevenbergen@rondpunt.be

Stafmedewerker re-integratie &
Projectcoördinator Verloond Talent

Ilse Rits

ilse.rits@rondpunt.be

Projectmedewerker

Yasmine De Roover

yasmine.de.roover@rondpunt.be

Projectmedewerker FIVE2NINE en Getuigen Onderweg

Ellen De Pauw

ellen.de.pauw@rondpunt.be

Projectcoördinator Getuigen Onderweg

Joke Castelein

joke.castelein@rondpunt.be

Projectcoördinator en Stafmedewerker 'Rechten verkeersslachtoffers EU-richtlijn 2012/29'

Marlies Sandra

marlies.sandra@rondpunt.be

Communicatiemedewerker

Karl Beutels