Team

Een snelle blik op onze medewerkers.

Joke Castelein

joke.castelein@rondpunt.be

Algemeen Coördinator ad interim
0488 83 68 15

Marlies Sandra

marlies.sandra@rondpunt.be

Coördinator Communicatie &
Perscontact: 0485 20 45 44

Nathalie Vandendaele

nathalie.vandendaele@rondpunt.be

Stafmedewerker Verzekeringen &
Juridische zaken

Mieke Demoor

mieke.demoor@rondpunt.be

Administratief Medewerker

Stacey Zevenbergen

stacey.zevenbergen@rondpunt.be

Stafmedewerker Re-integratie &
Projectcoördinator Gelijk Spel & FIVE2NINE

Yasmine De Roover

yasmine.de.roover@rondpunt.be

Projectcoördinator Getuigen onderweg

Emilie Verloo

getuigenonderweg@rondpunt.be

Projectmedewerker Getuigen onderweg

Mouna De Bruyn

mouna.de.bruyn@rondpunt.be

Projectmedewerker

Marijke Janssenswillen

Karl Beutels