Team

Een snelle blik op onze medewerkers.

Joke Castelein

joke.castelein@rondpunt.be

Algemeen Coördinator
0488 83 68 15

Marlies Sandra

marlies.sandra@rondpunt.be

Coördinator Communicatie &
Perscontact: 0485 20 45 44

Nathalie Vandendaele

nathalie.vandendaele@rondpunt.be

Stafmedewerker Verzekeringen &
Juridische zaken

Marijke Janssenswillen

Lisse Cools

lisse.cools@rondpunt.be

Stafmedewerker Re-integratie &
Projectcoördinator

Mieke Demoor

mieke.demoor@rondpunt.be

Administratief Medewerker

Yasmine De Roover

yasmine.de.roover@rondpunt.be

Projectcoördinator Getuigen onderweg

Emilie Verloo

getuigenonderweg@rondpunt.be

Projectmedewerker Getuigen onderweg

Teun van den Neste

teun.van.den.neste@rondpunt.be

Communicatiemedewerker

Karl Beutels