Team

Een snelle blik op onze medewerkers.

Paul Duré

paul.dure@rondpunt.be

Algemeen Coördinator en
woordvoerder: 0488 83 68 15

Nathalie Vandendaele

nathalie.vandendaele@rondpunt.be

Stafmedewerker Verzekeringen & Juridische zaken

Joke Schepers

joke.schepers@rondpunt.be

Stafmedewerker Medische zorg en Kinderen

Mieke Demoor

mieke.demoor@rondpunt.be

Administratief medewerker

Stacey Zevenbergen

stacey.zevenbergen@rondpunt.be

Stafmedewerker re-integratie en
Projectcoördinator Gelijk Spel, FIVE2NINE 
& Verloond Talent

Emilie Verloo

getuigenonderweg@rondpunt.be

Projectmedewerker Getuigen Onderweg

Yasmine De Roover

yasmine.de.roover@rondpunt.be

Projectcoördinator Getuigen Onderweg

Joke Castelein

joke.castelein@rondpunt.be

Projectcoördinator en Stafmedewerker 'Rechten verkeersslachtoffers EU-richtlijn 2012/29'

Mouna De Bruyn

mouna.de.bruyn@rondpunt.be

Projectmedewerker

Marlies Sandra

marlies.sandra@rondpunt.be

Communicatiemedewerker
0485 20 45 44

Karl Beutels